2015 İlkbahar Yaz Saç ve Saç Rengi Trendleri

Yapmanız gereken sadece sizin için en uygun olan rengi bu paletten seçmek. Renk tonlarını ve renklerin kombinasyonlarını geniş bir yelpaze olarak sunan 2015 saç rengi trendleri özgürlüklerle dolu. Sınırlar ötesinde ve yeni şeyler denemeye cesareti olanlar için her türlü seçim hakkını sunmakta. Parlak ve daha açık sarılı saçlar, gül ve altının renk kombinasyonundan oluşan ombre saçlar, koyu saç rengi kökleri, bakır renkli saçlar, balyajlı ombre saçlar ve koyu kahverengi saç renkleri büyük moda marklarının defilelerinde göze çarpan saç renkleriydi. Saçlarda ise uzun boho dalgalar, uzun kuyruklar, örgülü bükümler, büyük topuzlar, ıslak yapışmış gibi görünen saçlar, kabarık bukleler ve aksesuarlar ile süslenmiş saçlar moda defilelerinde ve ödül törenlerinde göze çarpan saç stilleri idi.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/40

Moda haftalarının defilelerinden 2015 ilkbahar yaz için saç ve saç rengi trendleri süper sıcak stiller ve göz kamaştırıcı renklerle dolu zengin bir palet olarak sunulmakta.

Yapmanız gereken sadece sizin için en uygun olan rengi bu paletten seçmek. Renk tonlarını ve renklerin kombinasyonlarını geniş bir yelpaze olarak sunan 2015 saç rengi trendleri özgürlüklerle dolu. Sınırlar ötesinde ve yeni şeyler denemeye cesareti olanlar için her türlü seçim hakkını sunmakta.

Parlak ve daha açık sarılı saçlar, gül ve altının renk kombinasyonundan oluşan ombre saçlar, koyu saç rengi kökleri, bakır renkli saçlar, balyajlı ombre saçlar ve koyu kahverengi saç renkleri büyük moda marklarının defilelerinde göze çarpan saç renkleriydi.

Saçlarda ise uzun boho dalgalar, uzun kuyruklar, örgülü bükümler, büyük topuzlar, ıslak yapışmış gibi görünen saçlar, kabarık bukleler ve aksesuarlar ile süslenmiş saçlar moda defilelerinde ve ödül törenlerinde göze çarpan saç stilleri idi.