Angelina Jolie Elle Dergisi Amerika Haziran Edisyonunda Yer Aldı

Büyüleyici gözleri ve ikonik elmacık kemikleri ile ünlü aktrist, Elle dergisine birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.   Brad Pitt ile gerçek aşkı bulduktan sonra hayatının nasıl değiştiğinden ailesi ve özel hayatına kadar birbirinden samimi itiraflarını paylaşdı.2012 yılında nişanlanan çiftin 3'ü biyolojik, 3'ü de evlatlık olmak üzere 6 çocukları var. ''Ben çocuğum olacağını hiç düşünmemiştim, ben aşık olacağımı asla düşünmemiştim, ben doğru kişi ile karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim" diyor Jolie. Muhteşem siyah ve beyaz portreleri ile Elle dergisinden Angelina Jolie;
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/14

Saint Loren'in yaratıcı direktörü Heidi Slimane tarafından fotoğraflanan 38 yaşındaki sanatçıya, Elle US dergisi haziran edisyonu için 16 sayfalık yer ayırttı.

Büyüleyici gözleri ve ikonik elmacık kemikleri ile ünlü aktrist, Elle dergisine birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.

Brad Pitt ile gerçek aşkı bulduktan sonra hayatının nasıl değiştiğinden ailesi ve özel hayatına kadar birbirinden samimi itiraflarını paylaşdı.

2012 yılında nişanlanan çiftin 3'ü biyolojik, 3'ü de evlatlık olmak üzere 6 çocukları var.

''Ben çocuğum olacağını hiç düşünmemiştim, ben aşık olacağımı asla düşünmemiştim, ben doğru kişi ile karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim" diyor Jolie.

Muhteşem siyah ve beyaz portreleri ile Elle dergisinden Angelina Jolie;