Etek Modası 2015

Her zaman harika ve şık görünümlü kombinasyonlar için mükemmel bir tercih olabilen bu giysiler, aynı zamanda her mevsim giyilebilmenin yanı sıra diğer dış giysilerle birlikte kolayca bütünleşebilirler. Serin, havadar ve en önemlisi rahat. 2015 için büyük moda markaları tarafından her zevke uygun farklı tasarımlar oluşturuldu. Kadınlar tarafından popülaritesini sürekli koruyan, şık, rahat ve yaratıcı etek modelleri: Valentino
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/26

Deri etekler, mini etekler, kalem etekler, pantolon etekler, kabarık etekler, elbiseli etekler ve maksi eteklerin 2015 trendi için büyük moda evleri tarafından birçok farklı sunumu yapıldı.

Her zaman harika ve şık görünümlü kombinasyonlar için mükemmel bir tercih olabilen bu giysiler, aynı zamanda her mevsim giyilebilmenin yanı sıra diğer dış giysilerle birlikte kolayca bütünleşebilirler.

Serin, havadar ve en önemlisi rahat. 2015 için büyük moda markaları tarafından her zevke uygun farklı tasarımlar oluşturuldu. Kadınlar tarafından popülaritesini sürekli koruyan, şık, rahat ve yaratıcı etek modelleri:

Valentino