Son Yüzyılın En Güzel Kadınları

Ranker.com sitesinin organize ettiği ve tüm zamanların en güzel kadınını seçmeye yönelik yapılan 2014'teki ankete 300 bine yakın katılımcı iştirak etti. Oylar sonucunda tüm zamanların dünyadaki en çekici, güçlü, akıllı, arzu edilen, popüler, başarılı ve en güzel kadınlarını seçen katılımcılar; 1929 doğumlu Grace Kelly 'i 1.seçtiler.   Listede tüm zamanların en güzel 50 kadını sırası ile şöyle;  1. Grace Kelly
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/50

Bir şeyi diğerlerinden farklı yapan kendi benzersizliği ve nitelikleridir. Ancak biz doğal güzelliklerle ilgili konuşursak, o sadece Allah'ın kullarına bir hediyesidir. Kadının güzelliği sadece yüzlerindeki güzellikten ibaret değildir, güzellik aynı zamanda fiziksel görünümlerini, gizemli karakterlerini, gülümseme tarzlarını, yürümelerini, konuşmalarını ve kendilerine gösterdikleri kişisel bakımları da içerir.

Ranker.com sitesinin organize ettiği ve tüm zamanların en güzel kadınını seçmeye yönelik yapılan 2014'teki ankete 300 bine yakın katılımcı iştirak etti. Oylar sonucunda tüm zamanların dünyadaki en çekici, güçlü, akıllı, arzu edilen, popüler, başarılı ve en güzel kadınlarını seçen katılımcılar; 1929 doğumlu Grace Kelly 'i 1.seçtiler.

Listede tüm zamanların en güzel 50 kadını sırası ile şöyle;

1. Grace Kelly