Tatlılıktan Seksiliğe: Miley Cyrus'un Tarzındaki İnanılmaz Değişim

Sanatcıdnın asıl imaj değişimi eylül 2012 yılında başlamış. Net ve güçlü bir sesi olan Cyrus'un belki de dünya çapında bir süperstar olabilmesi için böyle bir imaj değişimi gerekliydi. 2012 yılındaki ''The Backyard Sessions - Jolene'' adlı parçasını dinlemenizi tavsiye ederim.  Seksi kıyafetleri ve sahnedeki vahşi showları ile sürekli gündem yaratan Cyrus'un son 8 yıl içerisindeki görüntüsel imajındaki inanılmaz değişimler:  Şubat 2006 - Babası ile birlikte
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/22

23 Kasım 1992 tarihinde doğan genç süperstarın kariyeri 2006 yılındaki Disney kanalının Hannah Montana showu ile başlamış ve geçen 8 yıl içerisindeki yeni imacı oldukça inanılmaz.

Sanatcıdnın asıl imaj değişimi eylül 2012 yılında başlamış. Net ve güçlü bir sesi olan Cyrus'un belki de dünya çapında bir süperstar olabilmesi için böyle bir imaj değişimi gerekliydi. 2012 yılındaki ''The Backyard Sessions - Jolene'' adlı parçasını dinlemenizi tavsiye ederim.

Seksi kıyafetleri ve sahnedeki vahşi showları ile sürekli gündem yaratan Cyrus'un son 8 yıl içerisindeki görüntüsel imajındaki inanılmaz değişimler:

Şubat 2006 - Babası ile birlikte