Anksiyete (Kaygı bozukluğu - İç daralması) İle Mücadele için 6 Doğal Yol

Bunun için herhangi bir ilaç kullanmak istemeyebilirsiniz. Zihin ve beden tekniklerini sakinleştirmek için birçok güvenli doğal takviyeleri deneyebilirsiniz. Bunlardan bazıları etkilerini hemen gösterirken bazıları ise zamanla etkisini gösterecektir.  Papatya çayı Papatya çayı sakinleşmenize ve gergin anınıza yardımcı olabilir. Papatyadaki bazı bileşikler, Valium gibi ilaçlarla aynı beyin reseptörlerini etkileyerek kişinin rahatlatmasını sağlar.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/6

Herkes hayatlarının bir döneminde endişeli, kaygılı ve garip hissedebilir. Veya para, sağlık, iş, aile, aşk gibi şeyler için üzüntü hissedebilirler. Ya da kalbinizin daha hızlı atabileceği veya nefesinizi daha derin alabileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle anlarda tek arzulayacağınız şey rahatlama olacaktır.

Bunun için herhangi bir ilaç kullanmak istemeyebilirsiniz. Zihin ve beden tekniklerini sakinleştirmek için birçok güvenli doğal takviyeleri deneyebilirsiniz. Bunlardan bazıları etkilerini hemen gösterirken bazıları ise zamanla etkisini gösterecektir.

Papatya çayı

Papatya çayı sakinleşmenize ve gergin anınıza yardımcı olabilir. Papatyadaki bazı bileşikler, Valium gibi ilaçlarla aynı beyin reseptörlerini etkileyerek kişinin rahatlatmasını sağlar.