Bel Ağrısını Hafifletecek 10 Yol

Sırt ağrısıyla başa çıkabilmek ve daha iyi hissetmek için yapabileceğiniz basit şeyler var. -  1. İyi bir gece uykusu: Uyku bozuklukları sırt ağrısı olanlar arasında yaygındır. Ancak huzurlu uyku modu gergin kasları onarmak ve iltihaplı eklemleri yatıştırmaya yardımcı olur. Daha iyi bir gece uykusu için iyi bir yatak ile başlamalı ve farklı uyku pozisyonları denemelisiniz. Omurga eğriliği önlemek için bunları yapmalısınız. Ayrıca, bazı insanlar dizlerinin arasına bir yastık ile uyumanın onları daha rahat uyumaya yardımcı olduğunu söylemektedirler.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/10

Neredeyse herkes yaşamlarının bir noktasında sırt ağrısından muzdarip. Yıllar boyunca çeşitli etkenlerin sonucunda oluşan sırt ağrıları günlük hayatımızı kabus haline getirebilmekte .

Sırt ağrısıyla başa çıkabilmek ve daha iyi hissetmek için yapabileceğiniz basit şeyler var.
- 1. İyi bir gece uykusu:
Uyku bozuklukları sırt ağrısı olanlar arasında yaygındır. Ancak huzurlu uyku modu gergin kasları onarmak ve iltihaplı eklemleri yatıştırmaya yardımcı olur. Daha iyi bir gece uykusu için iyi bir yatak ile başlamalı ve farklı uyku pozisyonları denemelisiniz. Omurga eğriliği önlemek için bunları yapmalısınız. Ayrıca, bazı insanlar dizlerinin arasına bir yastık ile uyumanın onları daha rahat uyumaya yardımcı olduğunu söylemektedirler.