Liposonix: Ultrason ile Yağ Azaltma Nedir?

Liposonix: Ultrason ile Yağ Azaltma Nedir?

pin
Liposonix bel çevresindeki kalıcı yağlardan kurtulmak için ameliyatsız yeni bir çağ teknolojisidir. Ultrason Destekli Lipoektomi olarakda bilinen liposonix işleminde, yağ hücrelerini yakmak için ultrason enerjisi kullanılır.

1 seans ve 1 saatlik bir işlem olan Liposonix'in avantajlı diğer estetik operasyonlara göre kan kaybı daha az miktarda olmaktadır. Ancak, sıvı toplanması ve cilt hasarı olasılığı daha fazladır.

Vücut kütle indeksiniz 30 altında ise Liposonix işlemi için ideal bir hastasınızdır. Yağ azaltma teknolojisi, özellikle bel bölgesindeki yağlardan kurtulma ve karın yağlarını azaltmak için kullanılır.

İki tür cihaz kullanılmaktadır. Lysonix 3000 ve VASER. Bu makinelerle 22500Hz bir frekans kullanılarak, sadece deri altındaki yağ hücrelerini hedef alan akıllı bombardımanlar yapılır. Ve istenmeyen yağ hücreleri ortadan kaldırılır.

Özellikle diyet ve diğer çabalarınıza rağmen inatçı yağlardan kurtulamıyorsanız, Liposonix yağlarıortadan kaldırarak düz bir görünüm verebilmektedir.

Liposonix bir kilo verme prosedürü olmadığını bilmeniz gerekir. Yağ hücreleri Liposonix tedavi ile kalıcı olarak bozulur. Bununla birlikte, hücrelerin içindeki yağ yok değildir.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR